Felsefemiz

KAMP BOZAYI & EGRİOVA TABİAT PARKI

“KAMP BOZAYI’ nın doğa harikası Eğriova tabiat parkında kendiniz ve aileniz için keşfedilecek yeni deneyimlerle dolu bir serüven olduğuna inanıyoruz! KAMP BOZAYI ömür boyu sürecek dostlukları teşvik etmek , kendine güvenen, ruhsal ve fiziksel olarak sağlıklı, yetenekli, topluma faydalı bireyler yaratmak için hayata geçirilmiş doğa dostu bir projedir. Bu projede sizleri şimdi ve yıllarca yanımızda görmek için yola çıkıyoruz…"

NEDEN KAMP BOZAYI ?

KAMP BOZAYI bir doğa ve macera kampından çok daha fazlasıdır. Sizlere dilerseniz günü birlik, hafta sonu ya da uzun dönemli kamp programları sunar. Çocuklarımızın gelecekteki hem akademik hem de sosyal iletişim başarısı için ihtiyaç duyacakları bir çok beceriyi sağlıklı, güvenli ve doğal bir ortamda geliştirmelerine yardımcı olur. Doğada yapacakları birçok aktivite ile kendilerine olan güveni, sosyal başarıyı, ekip çalışmasını, liderliği ve doğa sporları becerilerini öğreneceklerdir.

KAMP BOZAYI’da sunulan açık hava eğitiminde küçük bir toplulukta bir arada yaşayan ve çalışan çocuklar çevreye duyarlı bir hayat tarzı geliştireceklerdir. Çocuklar kendileriyle birlikte her bireyin ayrı bir değer olduğu düşüncesini benimseyecek ve bir birey olarak ailesine, topluma ve çevreye bir katkısı olabileceğini hissedecektir.

Ormanımızda çocuklar bilmedikleri yeteneklerini keşfetmelerinin yanı sıra  yapabileceklerinin en iyisini yapma yönünde teşvik edileceklerdir.

Şehir yaşamının üzerimizdeki sosyal ve ekonomik baskısı bizleri çok hızlı ve  iletişimsiz yaşamaya itiyor. Neredeyse kendimiz ve ailemiz ile ilgilenmek için hiç zamanımız yokmuş hissine kapılıyoruz. Biraz yavaşlamak ve doğayı duymak isteyebilirsiniz. KAMP BOZAYI size şehir dışına adım atabileceğiniz, kendinizi ve ailenizi geliştirebileceğiniz bir ortam sağlar.

KAMP BOZAYI’ da düzenlenen aktivitelerin çocuğunuzda ve sizde kalıcı bir etki yapacağına inanıyoruz.  Eğlence, heyecan ve eğitim yüklü bir kampta yaşayarak öğreneceksiniz.
ŞİMDİ DIŞARIYA ÇIKIN...

Kamp Bozayı , http://bilgi@kampbozayi.com

NE YAPIYORUZ?

“Genç kampçılar için doğal ve eşsiz bir ortamda, profesyonel uzmanlar denetiminde yüksek nitelikli açık hava ve çevre eğitim programları gerçekleştiriyoruz.”

Kamp Bozayı , http://www.kampbozayi.com

NE HEDEFLİYORUZ?

"Kampçılarımıza hayatları süresince faydalanabilecekleri gerçek becerileri ve davranışları kazandırmayı, kendilerine olan güveni geliştirmeyi; açık hava ve çevre eğitim programlarını uluslararası standartlarda sunmayı hedefliyoruz''

Kamp Bozayı , http://www.kampbozayi.com